0263-270045 scoalageneralalivezile@yahoo.com

"Înscrieri în clasa pregătitoare"

Înscrierile în clasa pregătitoare an școlar 2021 - 2022 se fac începând cu data de 29.03.2021 până în data de 28.04.2021 la sediul unității. Conform planului de școlarizare, în anul școlar 2020-2021, la Școala Gimnazială Livezile, vor funcționa următoarele clase:
1. ȘCOALA GIMNAZIALĂ LIVEZILE 1 clasa cu 28 elevi
2. ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOROLEA 0.50 clasa cu 8 elevi
3. ȘCOALA PRIMARĂ CUȘMA 0.50 clasa cu 7 elevi
4. ȘCOALA PRIMARĂ DUMBRAVA 0.34 clasa cu 7 elevi
Acte necesare:
- copie certificat naștere copil
- copii acte identitate părinți
- rezultatul evaluării nivelului de dezvoltare psihosomatică (pentru copii născuți între 01.09.2015 - 31.12.2015).

Descarcã anunț

"Înscrieri în clasa pregătitoare"

Înscrierile în clasa pregătitoare an școlar 2020 - 2021 se fac începând cu data de 04.03.2020 până în data de 23.03.2020 la sediul unității. Conform planului de școlarizare, în anul școlar 2020-2021, la Școala Gimnazială Livezile, vor funcționa următoarele clase:
1. ȘCOALA GIMNAZIALĂ LIVEZILE 1 clasa cu 21 elevi
2. ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOROLEA 0.50 clasa cu 9 elevi
3. ȘCOALA PRIMARĂ CUȘMA 0.50 clasa cu 5 elevi
4. ȘCOALA PRIMARĂ DUMBRAVA 0.50 clasa cu 5 elevi
Acte necesare:
- copie certificat nastere copil
- copii acte identitate parinti
- rezultatul evaluării nivelului de dezvoltare psihosomatică (pentru copii născuți între 01.09.2014 - 31.12.2014).

Descarcã anunț

"Anunț achiziție directã - Pachet finisaje"

Autoritatea contractantã va achiziționa produsele din catalogul electronic al operatorului economic care ofertează prețul cel mai scăzut. Pentru identificare, oferta de preț se va publica în catalogul electronic sub denumirea "Pachet finisaje"

Descarcã fișier